KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8985609

nr 898 5609

Pastell

Oidentifierad konstnär, signerad. , motiv från Öland, motivet: 41x30

Utrop:

400 kr

måndag 2 juni 2014
kl 18:54:44